KAPSZTAD MIASTO SŁOŃCA
KLUB PODRÓŻNIKA

Hotel

Derwent House Boutique Hotel Kapsztad14 Derwent Road, Cape Town 8001, South AfricaDerwent House jest jednym z najlepszych miejsc nozlegowych w Kapsztadzie. Łączy elegancję z relaksującą atmosferą. Jest również bardzo dobrze położony tuż przy najmodniejszej ulicy Kapsztadu, pomiędzy centrum miasta i Table Mountain. W sumie 10 pokoi i jeden apartament atmosfera jest przyjazna, nie będąc uciążliwą, a zespół pracowników postara się, aby Państwa pobyt był długo dobrze wspominiany.

Cape Grace KapsztadWest Quay Rd, V & A Waterfront, Cape Town 8002,South AfricaLuksusowy Hotel Cape Grace  położona jest na nabrzeżu a jego stylowe wnętrza podkreślają dziedzictwo Kapsztadu i nowoczesności. Jest to zauważalne w każdym pokoju specjalnie przygotowanego, z ręcznie malowanych tkanin i akcesoriów kowalstwa, szkła i skóry przedmiotów, aby indywidualnie pochodzących antyków i artefaktów. Wnosząc przeszłość Kapsztadu w teraźniejszości za pomocą lokalnych rzemieślników i utalentowanych projektantów, pokoje i apartamenty odzwierciedlają elegancję piękno, urok , z których Kapsztad jest znany.

Mount Nelson Hotel KapsztadPołożony w tętniącym życiem centrum Kapsztadu, Mount Nelson Hotel oferuje łatwy dostęp do wszystkiego, co dzieje się w tym dynamicznym mieście.


Cieszący się doskonałą lokalizacją u podnóża Table Mountainj oraz w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, Mount Nelson Hotel oferuje idealne połączenie piękna natury , nowoczesnych miejsc noclegowych i egzotycznej kuchnii Kapsztadu, opalając się na jednej z najpiękniejszych plaż w pobliżu lub przygotowując się do spaceru modne Kloof Street, goście mają idealne centralną bazą wypadową do odkrywania tego radosnego miasto.

Wyszukiwarka Tanich Noclegów

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW