KAPSZTAD MIASTO SŁOŃCA
KLUB PODRÓŻNIKA

Restaurant

La Colombe KapsztadOtwarte 7 dni w tygodniu

Lunch: 12:30-14:00

Obiad: 19:00-20:45

Zamknięte: Boże Narodzenie, Nowy RokPojawienie się La Combe w rankingu
World Best Restaurant jest zasługa przybycia w 2006 roku nowego szefa kuchnii brytyjczyka Luke Dale Robertsapod nowe przywództwo brytyjskiego szefa kuchni Łukasza Dale Roberts. Wprowadził on do menu restauracji kuchnie francuską.  Lokal położony jest w Constatina Uitsig Estate.


La Colombe ma wspaniały wybór win a Dale Roberts tworzy doskonałe dania, takie jak Home Cured tongue Ox z topinamburu i soczewicy puree i kiszonym Shimeji.

Miller's Thumb, Fine Fish Fare Kapsztad


Okolica: Gardens1b Kloofnek Road, Kapsztad 8001, Republika Południowej Afryki 0214243838 


Fantastyczne jedzenie, wspaniałe wino i drinki, bardzo miła i szybka obsługa, ale to co szczególnie wyróżnia tą restaurację to pop artowy wystrój który spodoba się każdemu który lubi przebywać w towarzystwie gwiazd.

Lounge Opal nie jest zwykła restauracja. Od momentu wejścia w bramy tej zabytkowej nieruchomości będziesz wiedzieć, że jesteś w miejscu wyjątkowym


. Jest to niezwykłe doznania kulinarne.  Cytowane przez wielu za jednego z  najseksowniejszych w Kapsztadzie, Lounge Opal jest idealnym miejscem na każdą okazję - koktajle, prosty obiad z przyjaciółmi, romantyczną kolację dla dwojga, lub skorzystaj z jednego z  obszarów gastronomicznych wyłącznie na prywatne uroczystości z przyjaciółmi .


Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie spotkania, obiad lub zabawiać swoich klientów w stylowym miejscu, lokal dostosuje się do Twoichwymagań. Lub pragniesz odpocząć po ciężkim dniu w biurze, dlaczego nie przyjść i wypić koktajl lub dwa w  barze - masz prawo do zabawy na najwyższym poziomie. . Nasz Lounge Bar czynny jest do północy każdej nocy w tygodniu.

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW