KAPSZTAD MIASTO SŁOŃCA
KLUB PODRÓŻNIKA

Skydive Cape Town

Skydive Cape Town powstał 1 stycznia 2002 r. po tym, jak Klub Parachute Cape nie mogł już odpowiednio zaspokoić potrzeb skoczków w Kapsztadzie.

Zmiana nazwy i nowe struktury zarządzania tpostawiły organizację w znacznie lepszej pozycji, aby opiekować się lokalnymi skoczkami (w Kapsztadzie a także na całym terytorium Południowej Afryki), jak również turystów z różnych stron świata . Silny wzrost odwiedzających Kapsztad spowodował wzrost zainteresowania tą formą sportu.

Do obsługi skoczków dopuszczono trzeci samolot, ZS-Dou (Cessna 182), dołaczył on do dwóch istniejących, ZS FJB (C-206) i ZS-DPX (C-182). To pozwoliło Skydive Cape Town obsłużyć więcej lokalnych skoczków i tandemy oraz studentów i przyspieszyć czas realizacji usługi. Tandem i wyposażenie studentów spowodowało okonieczność spełnienia dodatkowych wymagań i podniesienia jakości usług.


Na początku 2011 roku, wycofano EJM i PSC z powodu niewypełniania już wymaganych kryteriów. Zostały one zastąpione przez kolejne dwa 206s: ZS-ZGZ i ZS-NSH.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW